Views entity embed (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Next
id: Selanjutnya

en: Views
id: View

en: Override title
id: Judul ditimpa

en: Filters
id: Filter

en: About
id: Tentang

en: Embed
id: Lekatkan

en: Views settings
id: Pengaturan Views
