Views entity embed (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Next
ja: 次へ

en: Views
ja: ビュー

en: Override title
ja: タイトルをオーバーライド

en: Filters
ja: フィルター

en: About
ja: アバウト

en: Embed
ja: エンベッド

en: Views settings
ja: Views設定
