Views entity embed (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: Filters
lt: Filtrai

en: About
lt: Apie
