Views entity embed (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Next
fr: Suivant

en: Views
fr: Vues

en: Override title
fr: Supplanter le titre

en: Filters
fr: Filtres

en: About
fr: À propos

en: Embed
fr: Intégré

en: Views settings
fr: Paramètres de Views

en: Edit views
fr: Modifier les vues
