Views entity embed (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: Views
ro: Vizualizări

en: Override title
ro: Suprascrie titlul

en: Filters
ro: Filtre

en: About
ro: Despre

en: Embed
ro: Încorporat

en: Views settings
ro: Setările vizualizării
