Views entity embed (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Views
gl: Vistas

en: Override title
gl: Sobrescribir título

en: Filters
gl: Filtros

en: About
gl: Información

en: Embed
gl: Incrustar
