Views entity embed (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Filters
sk: Filtre

en: About
sk: Informácie o

en: Embed
sk: Vložiť
