Views entity embed (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Override title
el: Παράκαμψη τίτλου

en: Filters
el: Φίλτρα

en: About
el: Περί
