Views Entity Form Field (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Views
uk: Види

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: About
uk: Про модуль

en: Appears in: @bundles.
uk: Місце знаходження: @bundles.
