Views Entity Form Field (8.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Widget type
tr: Arayüz nesnesi türü

en: Widget settings
tr: Arayüz nesnesi (widget) ayarları

en: About
tr: Hakkında

en: Appears in: @bundles.
tr: @bundles paketlerinde görünüyor.
