Views Entity Form Field (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Widget type
es: Tipo de control

en: Widget settings
es: Configuración de Widget

en: About
es: Acerca de

en: Appears in: @bundles.
es: Aparece en @bundles.
