Views Entity Form Field (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: About
nl: Over

en: Appears in: @bundles.
nl: Komt voor in: @bundles.
