Views Entity Link (1.1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Use AJAX
az: AJAX istifadə edin

en: Include destination
az: Təyinat yeri daxil edin

en: Entity link
az: Varlıq bağlantısı
