Views Entity Link (1.1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Custom
cs: Vlastní

en: Use AJAX
cs: Použít AJAX

en: Dialog
cs: Dialogové okno

en: Include destination
cs: Zahrnout parametr "destination"
