Views Entity Link (1.1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Custom
da: Tilpasset

en: Use AJAX
da: Brug AJAX

en: Include destination
da: Medtag destination

en: Entity link
da: Link til entity
