Views Entity Link (1.1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Use AJAX
de: AJAX verwenden

en: Include destination
de: Ziel mit einbeziehen

en: Entity link
de: Entitätslink

en: Off canvas
de: Außerhalb der Leinwand

en: Modal dialog
de: Modal-Dialog
