Views Entity Link (1.1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Custom
gl: Personalizado

en: Use AJAX
gl: Usar AJAX

en: Dialog
gl: Diálogo

en: Include destination
gl: Incluír destino
