Views Entity Link (1.1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Custom
hu: Egyéni

en: Use AJAX
hu: Ajax használata

en: Include destination
hu: Cél befoglalása

en: Entity link
hu: Entitáshivatkozás
