Views Entity Link (1.1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Custom
it: Personalizzato

en: Use AJAX
it: Usa AJAX

en: Include destination
it: Include la destinazione

en: Entity link
it: Collegamento entità
