Views Entity Link (1.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Custom
nl: Aangepast

en: Use AJAX
nl: AJAX gebruiken

en: Dialog
nl: Dialoog

en: Include destination
nl: Bestemming toevoegen

en: Entity link
nl: Entiteitslink
