Views Entity Link (1.1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Custom
pl: Własne

en: Use AJAX
pl: Używaj AJAX

en: Include destination
pl: Uwzględnij miejsce docelowe

en: Entity link
pl: Odnośnik encji
