Views Entity Link (1.1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Custom
ro: Personalizat

en: Use AJAX
ro: Folosiți AJAX

en: Include destination
ro: Include destinația

en: Entity link
ro: Legătura entității
