Views Entity Link (1.1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Custom
tr: Özel

en: Use AJAX
tr: AJAX kullan

en: Include destination
tr: Hedefi ekle

en: Entity link
tr: Varlık bağlantısı
