Views Entity Link (1.1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Use AJAX
ca: Usa AJAX

en: Include destination
ca: Incloure destinació

en: Entity link
ca: Enllaç a entitat
