Views Entity Link (1.1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Custom
es: Personalizado

en: Use AJAX
es: Usar AJAX

en: Include destination
es: Incluir destino

en: Entity link
es: Enlace de entidad
