Views Entity Link (1.1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Custom
et: Kohandatud

en: Use AJAX
et: AJAXi kasutamine

en: Include destination
et: Lisa sihtkoht

en: Entity link
et: Olemi link
