Views Entity Link (1.1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Custom
fi: Oma

en: Use AJAX
fi: Käytä AJAXia

en: Include destination
fi: Sisällytä kohde

en: Entity link
fi: Linkki entiteettiin
