Views Entity Link (1.1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Use AJAX
fr: Utiliser AJAX

en: Dialog
fr: Dialogue

en: Include destination
fr: Inclure la destination

en: Entity link
fr: Lien de l'entité
