Views Entity Link (1.1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Custom
id: Tersuai

en: Use AJAX
id: Gunakan AJAX

en: Include destination
id: Sertakan tujuan

en: Entity link
id: Tautan entitas
