Views Entity Link (1.1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Custom
ja: カスタム

en: Use AJAX
ja: AJAXを利用

en: Include destination
ja: 行き先を含む

en: Entity link
ja: エンティティリンク
