Views Entity Link (1.1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Custom
ru: Собственная

en: Use AJAX
ru: Использовать AJAX

en: Dialog
ru: Диалог

en: Include destination
ru: Включать назначение

en: Entity link
ru: Ссылка сущности
