Views Entity Link (1.1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Custom
sv: Anpassad

en: Use AJAX
sv: Använd AJAX

en: Include destination
sv: Inkludera mål

en: Entity link
sv: Länk till objekt
