Views Entity Link (1.1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Custom
uk: Власний

en: Use AJAX
uk: Використовувати AJAX

en: Dialog
uk: Вікно

en: Include destination
uk: Додати місце призначення

en: Entity link
uk: Посилання сутності
