Views Entity Reference (1.0.4) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Link
ca: Enllaç

en: Field
ca: Camp

en: View
ca: Mostra

en: Expose
ca: Exposa

en: Operator
ca: Operador

en: Entity
ca: Entitat

en: Values
ca: Valors

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Create a label
ca: Crea una etiqueta

en: Reduce
ca: Redueix

en: Group item
ca: Element agrupat

en: @entity_type_label ID
ca: ID de @entity_type_label
