Views Entity Reference (1.0.4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Link
hy: Հղում

en: Field
hy: Դաշտ

en: View
hy: Դիտել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
