Views Entity Reference (1.0.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Link
jv: Tautan

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Entity ID
jv: ID Entiti
