Views Entity Reference (1.0.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Link
mr: दुवा

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
