Views Entity Reference (1.0.5) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Link
eu: Esteka

en: Field
eu: Eremua

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Entity
eu: Entitatea

en: Values
eu: Balioak

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Create a label
eu: Etiketa sortu
