Views Entity Reference (1.0.5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Link
th: ลิงค์

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: Create a label
th: สร้างป้ายชื่อ
