Views Entity Reference (1.1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Link
ro: Legătură

en: Field
ro: Câmp

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afișează

en: Expose
ro: Expune

en: Entity
ro: Entitate

en: Values
ro: Valori

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Create a label
ro: Creează o etichetă

en: Referencing entity
ro: Entitatea la care se face referință

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
ro: <strong>Notă:</strong> În afișările de tip 'entitate de referință', toate câmpurile vor fi afișate în linie, cu excepția cazurilor în care aici se face o alegere clară pentru câmpurile în linie.

en: Group item
ro: Grupați elementul
