Views EVI (Exposed Value Injector) (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Settings
pt: Definições

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Plugins
pt: Extensões

en: Filter value
pt: Valor do filtro
