Views EVI (Exposed Value Injector) (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Views
az: Görünüşlər

en: Visibility
az: Görünüş

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Filter value
az: Filtr qiyməti
