Views EVI (Exposed Value Injector) (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Settings
sv: Inställningar

en: Views
sv: Vyer

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Replacement tokens
sv: Ersättningstecken

en: Plugins
sv: Insticksprogram

en: Filter value
sv: Filtervärde
