Views EVI (Exposed Value Injector) (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Views
tr: Görünümler

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)

en: Filter value
tr: Süzgeç değeri
