Views Extender (3.0.1-beta4) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Field name
az: Sahə adı

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Default value
az: Standart qiymət

en: - Select -
az: - Seçin -

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
az: Bu filtrdən istifadə etmək üçün bəzi sahələr əlavə etməlisiniz.

en: Field %field set in %filter is not set in display %display.
az: Sahə %filter -də təyin edilmiş %field %display təyin edilməyib.

en: %display: %filter can only be used on displays that use fields. Set the style or row format for that display to one using fields to use the combine field filter.
az: %display: %filter yalnız sahələrdən istifadə edən displeylərdə istifadə edilə bilər. Birləşmiş sahə filtrindən istifadə etmək üçün sahələrdən istifadə edərək həmin displey üçün üslub və ya sıra formatını birinə təyin edin.
