Views Extender (3.0.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Is less than
ta: விட குறைவாக உள்ளது

en: Is equal to
ta: சமமாக

en: Is greater than or equal to
ta: அதிகமாக அல்லது சமமாக

en: Is greater than
ta: விட அதிகமாக உள்ளது

en: Is not equal to
ta: சமமல்ல

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
