Views Extender (3.0.4) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: contains
lt: turi

en: Field prefix
lt: Laukelio priešdėlis
