Views Extender (3.0.4) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Date format
oc: Format de data

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Contains
oc: Conten

en: Does not contain
oc: Conten pas

en: Is less than
oc: Es inferior a

en: Is less than or equal to
oc: Es inferior o egal a

en: Is equal to
oc: Es egal a

en: Is greater than or equal to
oc: Es superior o egal a

en: Is greater than
oc: Es superior a

en: Is not equal to
oc: Es pas egal a

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: contains
oc: cont=en

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
oc: Transformer los tirets dins las URL en espacis dins las valors del filtre de nom de tèrme
