Views Extender (4.0.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Date format
bs: Format datuma

en: Field name
bs: Ime polja

en: Contains
bs: Sadrži

en: Does not contain
bs: Ne sadrži

en: Is less than
bs: Je manje od

en: Is less than or equal to
bs: Je manje od ili jednako

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Is greater than or equal to
bs: Je više od ili jednako

en: Is greater than
bs: Je više od

en: Is not equal to
bs: nije jednako

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: contains
bs: sadrži
