Views Extender (4.0.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Date format
da: Datoformat

en: Field name
da: Feltnavn

en: Contains
da: Indeholder

en: Does not contain
da: Indholder ikke

en: Is less than
da: Er mindre end

en: Is less than or equal to
da: Er mindre end eller lig med

en: Is equal to
da: Er lig med

en: Is greater than or equal to
da: Er større end eller lig med

en: Is greater than
da: Er større end

en: Is not equal to
da: Er ikke lig med

en: Default value
da: Standardværdi

en: contains
da: indeholder

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
da: Omdan bindestreger i URL til mellemrum i term-navn filterværdier

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
da: Du skal tilføje nogle felter for at kunne bruge dette filter.
